Studio Playcenter
Museu Ferroviário de Campos znajduje się około 25 min piechotą od Studio Playcenter Campos dos Goytacazes o powierzchni 40 m², natomiast Teatro Trianon znajduje się w pobliżu. Ten apartament może pomieścić łącznie 2 osób w 1 sypialniach.
Dzięki dogodnej lokalizacji Goście mogą z łatwością odwiedzić w jedynie 350 metrach Olavo Cardoso Museum. Barbosa Guerra Museum leży w odległości 13 min spacerem stąd.
Studio Playcenter wychodzi na miasto i obejmuje miejsce do pobytu dziennego. Apartament oferuje prysznic. Ponadto w łazience zapewniono ręczniki.
Komfort gości jest naszym priorytetem, dlatego obiekt noclegowy oferuje pełnowymiarową kuchnię z ekspresem do kawy/herbaty, lodówką i przyborami kuchennymi. Z pewnością docenisz również szybki dojazd do lotniska Bartolomeu Lisandro, które jest oddalone o około 15 minut jazdy samochodem.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
Do dyspozycji gości w pokoju
- Minibar
- Herbata i kawa
- Pralka
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Studio Playcenter obejmuje kuchnię?
Tak, Studio Playcenter oferuje pełnowymiarową kuchnię. - ❓
Ilu gości pomieści Studio Playcenter?
W Studio Playcenter może zostać zakwaterowanych maksymalnie 2 gości. - ❓
Czy w Studio Playcenter jest pralnia?
Studio Playcenter oferuje pralkę.